فیلتر قیمت محصولات

0 تومان - 3,500,000 تومان

لوازم جانبی سامسونگ A73

صفحه1 از3

لوازم جانبی گوشی سامسونگ A73

برای خرید لوازم جانبی گوشی سامسونگ A73 ابتدا لازم است آن‌ها را بشناسید، کاربردهایشان را بدانید، قیمت آنها را بررسی کنید و مطابق نیاز و سلیقه خود اقدام به خرید کنید. لوازم جانبی مانند قاب a73 هم به عنوان محافظ بدنه گوشی استفاده می‌شود و هم یک اکسسوری مهم در امر زیبایی ظاهری گوشی به شمار می‌رود. آداپتور و شارژر گوشی یکی از مهم‌ترین لوازم جانبی A73 است که برای شارژ شدن باتری گوشی و در نتیجه کار کردن بسیار ضروری هستند.

لوازم جانبی که می‌خرید، حتما باید با مدل گوشی‌تان همخوانی داشته باشد. اگر لوازم جانبی با مدل گوشی متناسب نباشند، نه تنها عملکرد و کاربرد مورد انتظار را نخواهند داشت بلکه ممکن است به گوشی آسیب بزنند. مثلا اگر ولتاژ خروجی کلگی شارژری که می‌خرید با ولتاژ ورودی باتری گوشی یکی نباشند، باتری آسیب دیده و ممکن است از کار بیفتد. در نتیجه حتما این نکته را در ذهن داشته باشید.

قاب گوشی a73

قاب یکی از مهم‌ترین لوازم جانبی گوشی است که دو کاربرد عمده در میان کاربران دارد. کاور گوشی باید از آن در برابر خطرات و آسیب های احتمالی مانند ضربه، فشار، خط و خش، آب، گرد و غبار و… محافظت کند. یک قاب خوب ویژگی هایی دارد که توجه به آن‌ها قبل از خرید لازم است. برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از:

  • داشتن وزن و ضخامت کم: وزن زیاد و ضخیم بودن قاب باعث می‌شود گوشی سنگین‌تر و حجم آن بیشتر شود. در نتیجه حمل آن سخت‌تر خواهد بود و یا حین کار کردن با آن ممکن است به مچ دستتان فشار بیاورد.
  • نرم و منعطف بودن: کاورهای سخت معمولا در برابر ضربه زود می‌شکنند. هرچند که شکستن قاب به منزله شکستن گوشی نیست اما معمولا قاب هایی که دوام بیشتری دارند محبوب‌تر هستند.
  • پوشش کل بدنه موبایل: یکی دیگر ویژگی‌های یک قاب گوشی خوب برای سامسونگ a73، پوشش همه جانبه بدنه موبایل است. پشت گوشی، کناره‌ها، لبه موبایل، دکمه‌ها و.. از قسمت‌هایی هستند که باید محافظت شوند.
  • دسترسی آسان به پورت و دکمه‌ها: کاور گوشی همزمان با حفاظت همه جانبه نباید دسترسی کاربران را به دکمه‌ها و پورت‌ها محدود کند.
  • محافظت از لنز دوربین: یک کاور خوب معمولا در اطراف لنز دوربین لبه های برجسته‌ای دارد که موجب می‌شود هنگام افتادن گوشی، لنز با زمین یا جسمی دیگر برخورد نداشته باشد.
  • ویژگی های ظاهری: زیبایی سلیقه‌ای است. به همین دلیل یک کاور زیبا از دید هرکسی به شکلی توصیف می‌شود. یک مدل قاب گوشی خوب باید بتواند سلیقه های مختلف را جذب کند.

 قاب سامسونگ A73 انواع مختلفی دارد، از جمله: قاب ژله‌ای، سیلیکونی، قاب پارچه‌ای، کاور گوشی چرمی، کاور فیجت، قاب آنتی شوک و… . لازم است که با توجه به نیازها، سلیقه و بودجه خود از میان آن‌ها انتخاب کنید.

 کیف گوشی a73

کیف گوشی در دسته قاب‌ موبایل قرار می‌گیرد اما تفاوت‌هایی هم با آن دارد. کیف گوشی علاوه بر بدنه، با پوششی دیگر، از نمایشگر هم محافظت می‌کند، معمولا از جنس پارچه یا چرم ساخته می‌شود و ظاهری بسیار شیک و کلاسیک دارد. برندهای مختلف لوازم جانبی، کیف گوشی طراحی و تولید کرده و روانه بازار می‌کنند. 

 گلس گوشی Samsung A73

نمایشگر حساس و ظریف گوشی در برابر ضربه، فشار، خط و خش و … بسیار حساس است. به همین دلیل لازم است از آن‌ها محافظت کنید. گلس، یک پوشش شفاف است که به آسانی روی صفحه نمایش گوشی نصب شده و از آن محافظت می‌کند. 

گلس هم مانند قاب انواع مختلفی دارد، آن‌ها ممکن است در میزان حفاظت یا آپشن‌هایی که دارند متفاوت باشند. این آپشن‌ها ممکن است حفاظت از چشم شما در برابر اشعه‌های خطرناک گوشی باشد و یا محافظت از حریم خصوصی کاربر در برای سرک کشیدن دیگران. 

قبل از خرید گلس، ابتدا توضیحات مربوط به محصولات و نظرات کاربران را مطالعه کنید و سپس مطابق نیاز و شرایط زندگی خود اقدام به خرید کنید. 

محافظ لنز دوربین گوشی سامسونگ a73

 لنز دوربین یکی از اجزای بسیار مهم گوشی آ 73 است. لنز دوربین در اثر برخورد با پارچه لباس، اشیا نوک تیز و… ممکن است آسیب ببیند و تار شود. برای جلوگیری از خراب شدن لنز دوربین، می‌توانید از محافظ لنز دوربین استفاده کنید. 

آداپتور و کابل شارژ a73

کلگی و کابل شارژ یکی دیگر از لوازم جانبی مهم گوشی هستند. بدون آن‌ها باتری شارژ نمی‌شود و گوشی از کار می‌افتد. ولتاژ خروجی آداپتور و ولتاژ ورودی باتری گوشی باید یکی باشد تا گوشی آسیب نبیند. البته گوشی‌های جدید می‌توانند ولتاژهای ورودی بالاتر را کنترل کنند تا باتری آسیب نبیند اما ولتاژ پایین‌تر باتری را داغ می‌کند. 

کلگی و کابل شارژر حتما باید اورجینال باشند تا بتوانند عملکرد درستی داشته باشند. همچنین شارژر فیک خود به گوشی و باتری آن آسیب می‌رساند. 

علاوه بر شارژر، سایر لوازم جانبی که می‌خرید هم حتما باید اورجینال باشند. خرید لوازم جانبی a73 که فیک هستند، عملا دور انداختن پول‌تان است چرا که موجب آسیب رساندن گوشی می‌شوند.