شرایط و روش‌های ارسال

تمام تلاش ما در سامسونگ جانبی تحویل به موقع محصولاتی است که سفارش داده‌اید. سفارشات شما در سریع‌ترین زمان ممکن وارد فرایند پردازش می‌شوند. آیتم‌ها از انبار جمع‌آوری می‌شوند و از دو روش زیر برای شما ارسال می‌شوند. 

 • ارسال با پیک در تهران: با توجه به زمان‌بندی انتخابی توسط شما و حداقل کمتر از 24 ساعت
 • ارسال با پست در سراسر ایران: عمدتا کمتر از یک هفته تا 10 روز

آیتم‌ها در بسته‌بندی مشخص و با فاکتور (شامل شماره سفارش و آیتم‌ها و مبلغ سفارش و مهر فروشگاه) در اختیار شما قرار می‌گیرد. قبل از باز کردن بسته حتما مشخصات خودتان و آیتم‌های ارسالی را بررسی کنید. 

شرایط بازگردانی کالاها

ممکن است در مواردی کالای دریافتی شما دچار مشکل باشد. (این موارد خیلی کم اتفاق می‌افتد و بیش از 90 درصد سفارشات بدون هیچ مشکلی به دست شما خواهند رسید.) در این صورت می‌توانید در مدت زمان مشخص شده برای تست سلامت کالا نسبت به مرجوع کردن آن اقدام کنید. 

در چه شرایطی می‌توانید برای بازگردانی کالا اقدام کنید؟

 1. کالاها حین ارسال آسیب دیده باشند، این آسیب باید در عکس ارسالی توسط شما مشخص باشد و یا به نوعی بتوانید آن را اثبات کنید.
 2. کالاها اشتباه ارسال شده باشند و کالای موردنظر شما نباشند. 
 3. کالاها با عکس‌ها و مشخصات داخل سایت مغایرت داشته باشند.
 4. کالاها دچار نقص فنی باشند. این نقص فنی مانند پارگی، شکستگی و یا نقص‌های کارخانه شامل مرجوعی می‌باشند. 

در این صورت می‌توانید با تماس با پشتیبانی از طریق راه‌‌های ارتباطی سامسونگ جانبی وارد فرایند مرجوعی کالا شوید. به چند نکته در حین فرایند مرجوعی ارسال کنید. 

 • توجه کنید که مهلت تست کالا 7 روز است و این زمان از روزی که کالا به دست شما رسیده حساب می‌شود. 7 روز مهلت دارید که کالا را تست کنید و اگر مشکلی داشت مرجوع کنید. 
 • برای فرایند مرجوعی عکس فاکتور ارسالی مورد نیاز است، فاکتور و بسته‌بندی کالا را برای مرجوعی سالم نگه دارید و اگر با مرجوعی شما موافقت شد فاکتور را حتما همراه با آیتم‌های مرجوعی ارسال کنید. 
 • لیبل کالاها را سالم نگه دارید و بعد از تست کالاها و اطمینان از آن می‌توانید لیبل را بردارید. این لیبل‌ها برای تحویل کالاها و ارسال آن به انبار کالاهای خراب موردنیاز است. 
 • اگر چند آیتم سفارش داده‌اید و تنها یک یا دو آیتم مشکل دارند می‌توانید فقط این آیتم‌‌ها را مرجوع کنید و هزینه این کالاها بعد از تایید به کیف پول شما برمی‌گردد و یا می‌‌توانید درخواست دهید تا مستقیما به حساب شما واریز شود. 
 • بعد از تحویل کالا توسط انباردار و تایید کامل مرجوعی فرایند تسویه مالی آن آغاز می‌شود و می‌توانید وجه مربوط به کالاهای مرجوع شده را برداشت کنید. همچنین می‌توانید درخواست تعویض کالا بدهید و به جای محصول اشتباه یک محصول دیگر را تحویل بگیرید. 
 • هزینه پیک و پست مرجوعی حین تماس پشتیبانی با شما مشخص می‌شود. 

تمام تلاش ما این است که همان محصولی که سفارش داده‌‌اید را در وضعیت سالم و بدون مشکل به شما تحویل دهیم و هدف نهایی ما بالا بردن کیفیت محصولات، کیفیت ارسال و خدمات پشتیبانی است. اگر سوال و یا ابهامی در مورد این فرایندها دارید حتما از طریق راه‌های ارتباطی سامسونگ جانبی از ما بپرسید.